Szomorú a Nyírbátori Lions Club

Kedves Lions Barátaink, Minden Kedves Lions Ismerősünk!

Mély fájdalommal és szomorú szívvel tudatjuk veletek, hogy elvesztettünk egy jó embert, egy jó Liont.

Tapasztó Andrásné, Jolika klubtagunk életének 74. életévében hirtelen ment el tőlünk. Előtte 2 nappal még velünk együtt volt, együtt örültünk és terveztünk. Látszólag semmi panasza nem volt. A halál hirtelen ragadta őt el.

Temetése 2024. október 15-én (kedden) délelőtt 11.00 órakor lesz a Nyírbátori Köztemetőben.

Emlékét kegyelettel megőrizzük!

A Nyírbátori Lions Club tagjai

Hogyan lehet Lions Club tag?