Pro Urbe kitüntetést kapott a Nyírbátori LC

Kis klubunk fantasztikus örömben és Nyírbátor városban óriási megtiszteltetésben részesült 2023. augusztus hónapban. Városunk 50 éves évfordulója alkalmából a Nyírbátori Lions Club Pro Urbe kitüntetést vehetett át a testületi ülés keretében, jószolgálati tevékenységéért.

Nagyon örültünk a megtisztelő címnek, mivel ez nem egy embernek, hanem a teljes klubtagságnak szól! Akik csak tehették klubtagjaink közül, részt vettek az ünnepélyes átadáson. Az erről készült fotót is közkinccsé tesszük, azt gondoljuk, más klubok is örüljenek velünk és kívánjuk, hogy részesüljenek hasonló elismerésben!

Hogyan lehet Lions Club tag?