Pro Urbe kitüntetést kapott a Nyírbátori LC

Kis klubunk fantasztikus örömben és Nyírbátor városban óriási megtiszteltetésben részesült 2023. augusztus hónapban. Városunk 50 éves évfordulója alkalmából a Nyírbátori Lions Club Pro Urbe kitüntetést vehetett át a testületi ülés keretében, jószolgálati tevékenységéért.

Nagyon örültünk a megtisztelő címnek, mivel ez nem egy embernek, hanem a teljes klubtagságnak szól! Akik csak tehették klubtagjaink közül, részt vettek az ünnepélyes átadáson. Az erről készült fotót is közkinccsé tesszük, azt gondoljuk, más klubok is örüljenek velünk és kívánjuk, hogy részesüljenek hasonló elismerésben!


Képgaléria


Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba